לוגו עורכת דין נועה כהן איפרח

עורך דין לענייני משפחה

תמונה של קו

מהם תחומי ההתמחות של עורך דין לענייני משפחה?

התא המשפחתי מאגד תחתיו לא מעט רגעים אינטימיים וחוויות מרגשות, אך גם היבטים משפטיים שונים. אלו נדונים בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה, כשבכל אחד מהמקרים הללו מומלץ לפנות בהקדם לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי מעורך דין לענייני משפחה.

בין תחומי ההתמחות המרכזיים של עורך דין לענייני משפחה נמנים:

  • הסכם ממון – חיים משותפים נוגעים בהרבה תחומים ואחד מביניהם הוא התחום הכלכלי. הסדרת הנושא באמצעות הסכם ממון בעל תוקף משפטי מחייב יכולה לחסוך בעתיד בעיות ומחלוקות משפטיות.
  • הסכם גירושין – לא אחת קורה כי בני הזוג מעוניינים לפרק את החבילה הזוגית שבנו. במידה וההחלטה נעשית באופן משותף ומסודר, הרי שאת ההסכמות יש להעלות על הכתב באמצעות הסכם גירושין מסודר, המתייחס לכל הסוגיות הרלוונטיות לתהליך הגירושין – חלוקת רכוש, דמי מזונות, חלוקת זמני שהות ועוד.
  • צוואות וירושות – במהלך החיים אנחנו צוברים רכוש, אותו אנחנו מעוניינים להוריש ולחלק כראות עינינו לאחר לכתנו. עורך דין לענייני משפחה אמון גם על נושא כתיבת צוואות וירושות באופן שלא יותיר ספק ולא יעורר תהיות ומחלוקות באשר לאופן חלוקת הרכוש. לפיכך, חשוב להיעזר מבעוד מועד בשירותיו של עו"ד מומחה בתחום.

 

באנר לעורכת דין נועה כהן איפרח

 

מה החשיבות של שירותיו המשפטיים של עורך דין לענייני משפחה?

כפי שניתן להבין, העניינים המשפחתיים הדורשים התייחסות משפטית הינם רבים ומורכבים. והיות ובסופו של דבר מדובר במשפחה שלנו, לטוב ולרע, הרי שמטבע הדברים מדובר בנושאים בעלי חשיבות והשפעה רבה, הן מבחינה משפטית והן מבחינה רגשית. הדרך הבטוחה והמומלצת להסדרת הנושאים האלו בצורה הטובה ביותר, היא באמצעות שירותיו של עורך דין לענייני משפחה. עו"ד מומחה בתחום ישכיל לפעול למציאת הפתרונות המשפטיים האידיאליים, באופן שיאפשר לכם לסיים את המחלוקת המשפטית בצורה הטובה ביותר.

לשיחת ייעוץ דיסקרטית השאירו פרטים ונחזור בהקדם

 

על מה חשוב להקפיד כאשר בוחרים עורך דין לענייני משפחה?

בבחירת עורך דין לענייני משפחה, חשוב להקפיד על מספר דברים שיעזרו לכם לוודא שאכן עשיתם את הבחירה הנכונה:

  • התמחות – תחום המשפט הוא תחום המורכב מכמה נושאים מרכזיים ותתי נושאים. בכדי להבטיח טיפול מקצועי ומהימן, חשוב לוודא כי דיני המשפחה הם תחום ההתמחות המרכזי של משרד עוה"ד הנבחר.
  • מוניטין מוכח – בסופו של דבר, מיומנותו של עורך הדין נמדדת בהצלחת התיקים בהם הוא מטפל, ולכן, חשוב לבחור בעורך דין בעל מוניטין מוכח בתחום דיני המשפחה.
  • המלצות – בדומה לתחומים אחרים בחיים, גם בבחירת עו"ד לענייני משפחה כדאי לבדוק המלצות וביקורות לכאן ולכאן של לקוחות המשרד.

 

לסיכום

תחום דיני המשפחה מאגד תחתיו מגוון נושאים הדורשים טיפול מקצועי של עורך דין לענייני משפחה, בחירת  עו"ד מומלץ, מקצועי ובעל מוניטין מוכח בתחום תסייע לכם לסיים את המחלוקות בצורה הטובה ביותר ולהבטיח את זכויותיכם. משרד עורכת דין נועה כהן איפרח מתמחה במתן סיוע משפטי בתחום ענייני המשפחה בצורה המקצועית ביותר, עם ניסיון רב שנים כעוזרת משפטית לשופטת בית המשפט לענייני משפחה במחוז דרום.

תוכן עניינים
אולי יעניין אתכם גם...
תמונה של קו
לשיחת ייעוץ דיסקרטית השאירו פרטים ונחזור בהקדם
תמונה של קו
לשיחת ייעוץ ותיאום פגישה
Open chat
היי, הגעתם למשרד עו"ד נועה כהן איפרח, אנא השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.