לוגו עורכת דין נועה כהן איפרח

עורך דין לענייני גירושין

תמונה של קו

תהליך גירושין – סוגיות משפטיות מרכזיות

גירושין כרוכים בתהליך מורכב ומאתגר, הן מבחינה רגשית והן מבחינה משפטית. בין הסוגיות המרכזיות הנלוות לתהליך נמנות:

  • מזונות ילדים – עוד טרם הסדרת הגירושין בפועל ובעוד הליך הגירושין מתנהל, זכאים הילדים כל העת למזונותיהם. דמי המזונות נקבעים על פי פרמטרים שונים כגון: צרכי הילדים, השתכרות ההורים וחלוקת זמני השהות בין הילדים להוריהם.
  • חלוקת רכוש – במהלך החיים בני הזוג צברו כסף ונכסים, חלקם עוד טרם הנישואים וחלקם במהלך החיים המשותפים. במסגרת תהליך הגירושים, על בני הזוג לקבוע כיצד בדיוק אותו הרכוש יתחלק ביניהם. ככל והצדדים לא ערכו הסכם ממון תיעשה חלוקת הרכוש לפי חוק יחסי ממון.
  • חלוקת זמני שהות – אם לבני הזוג המעוניינים להיפרד יש ילדים, הרי שעליהם לקבוע את מסגרת הטיפול בילדים. זו יכולה להיות חלוקת זמנים מצומצמת או חלוקת זמנים שווה. קביעת בית המשפט תינתן לאחר בחינת טובת הילד.

 

מה תפקידו של עורך דין לענייני גירושין?

על מנת לנצל הזכויות המגיעות לכם עם סיום החיים המשותפים מומלץ לשכור שירותיו של עו"ד הבקיא בתחום אשר ישמור על האינטרסים שלכם לכל אורך ההליך. עו"ד לענייני גירושין יסייע לכם לנתח לעומק את מצבכם, לבחון את האפשרויות המשפטיות הטובות ביותר העומדות בפניכם, ולבנות את האסטרטגיה המיטבית להשגת את המטרות והיעדים שהצבתם לעצמכם.

 

באנר לעורכת דין נועה כהן איפרח

 

במה חשוב להתמקד כשבוחרים עורך דין לענייני גירושין?

על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר במקרה שלכם, ולמקסם את סיכויי הצלחת התביעה, חשוב לבחור בעורך דין מומלץ, וזאת ניתן לעשות על פי מספר קריטריונים מרכזיים:

  • ניסיון – ניסיון של מספר שנים בתחום הוא אלמנט חשוב ובסיסי שעלינו לבחון לפני בחירת כל בעל מקצוע ובמיוחד בעת בחירת עורך דין מומחה בדיני משפחה בכלל ובתחום הגירושין בפרט. הניסיון הוא בסיס ליכולות עורך הדין להתמודד עם מגוון מצבים וסיטואציות מורכבות.
  • מוניטין מוכח – בסופו של דבר, חשוב לנו לבחור בעורך דין בעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בתיקים בהם הוא מטפל. במידה ולעורך הדין יש מוניטין מוכח בתחום, הרי שנוכל להרגיש שאנחנו נמצאים בידיים טובות ובטוחות.
  • המלצות – המלצות של לקוחות אחרים וביקורות חיוביות באינטרנט, יכולות להשלים לנו את תמונת המצב ולעזור לנו לוודא כי אכן מדובר בעו"ד מומלץ.
לשיחת ייעוץ דיסקרטית השאירו פרטים ונחזור בהקדם

 

הכתובת לתהליך גירושין חלק יותר: עו"ד נועה כהן איפרח

תהליך הגירושין הינו מורכב ומאתגר מכמה היבטים, נפשיים ומשפטיים, הכרוכים בהתמודדות עם סוגיות כמו דמי מזונות לילדים, חלוקת זמני השהות על הילדים, חלוקת רכוש ועוד. בכדי להבטיח את שמירת האינטרסים שלכם בתהליך ואת מיצוי זכויותיכם, חשוב לבחור במשרד עו"ד מקצועי, אותו ניתן לבחור על פי מספר פרמטרים מרכזיים כמו ניסיון, מוניטין והמלצות. אם אתם עומדים בפני הליך גירושים, זה הזמן לפנות למשרד עו"ד נועה כהן איפרח ולקבל את הליווי המקצועי האיכותי במלוא הרגישות.

תוכן עניינים
אולי יעניין אתכם גם...
תמונה של קו
לשיחת ייעוץ דיסקרטית השאירו פרטים ונחזור בהקדם
תמונה של קו
לשיחת ייעוץ ותיאום פגישה
Open chat
היי, הגעתם למשרד עו"ד נועה כהן איפרח, אנא השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.