לוגו עורכת דין נועה כהן איפרח

גירושין ופרידה

תמונה של קו

כעו"ד לענייני גירושין אני מלווה את לקוחותיי מהמחשבה הראשונית על פירוד ועד לסיום כלל ההיבטים המשפטיים הכרוכים בפירוד. בהליך הגירושין לכל אדם סדר עדיפויות שונה ורצונות שונים ביחס לתוצאות המשפטיות הרצויות במסגרת ההליכים. חלקכם תבקשו להגיע להסכמות כוללות ולסיים את מערכת היחסים המשמעותית בחייכם בדרכי שלום וחלקכם תבקשו לצאת למלחמת חורמה בבן /בת הזוג. התפקיד שלי הוא לא רק להשיג לכם תוצאות משפטיות מעולות, אלא גם להוביל אתכם לדרך העדיפה עבורם ועבור התא המשפחתי שלכם.

 

גירושין בהסכמה

כאשר ניתן להשיג הסכם הוגן בדרכי שלום, לא יכולה להיות מחלוקת שזו הדרך העדיפה לטובתכם ולטובת ילדיכם המשותפים. הגעה להסכם הוגן תחסוך לכם עלויות משפטיות, ניהול הליכים ארוכים ומייגעים ולא פחות חשוב חיסכון באנרגיות הכרוכות בהליך משפטי. צריך לומר – גירושין לא חייבים לעלות הון ולהסתיים בתביעות בבית משפט. ניתן גם להתגרש בהסכמה במסגרת הסכם גירושין אשר כולל הסדרה של כלל המחלוקות בין בני הזוג ובכלל זאת הסדרת הסוגיות העיקריות ובניהן:

הסכם גירושין מוצלח צריך להיות צופה פני עתיד ולכלול את כלל התרחישים שעשויים להיות כר פורה למחלוקת בין הצדדים. הסכם מפורט שנערך באופן יסודי יחסוך לך פנייה לבית משפט בעתיד ותקנה לך וודאות.

 

באנר לעורכת דין נועה כהן איפרח

 

הסכם שלום בית לחלופין גירושין

אם אתם חפצים בוודאות משפטית במקרה של פירוד אך רוצים לתת הזדמנות נוספת לנישואין ניתן גם לערוך הסכם שלום בית לחלופין גירושין. במסגרת ההסכם ייקבעו תנאים ברורים לשלום הבית וכן יוסדרו כלל הנושאים הכרוכים בגירושין עתידיים של הצדדים ככל ושלום הבית לא יצלח. הסכם שלום בית לחלופין גירושין נותן לכם את הביטחון שאם שלום הבית ייכשל, הסוגיות הכרוכות בגירושין יהיו ברורות , מוסדרות ומוסכמות.

ההסכם מאפשר בהירות וודאות במקרה של פרידה וגם מתן הזדמנות אמיתית לשלום בית כאשר בהכרח לאחר עריכת הסכם שלום בית לחלופין גירושין והסדרת הסוגיות הכרוכות בגירושין, מאליו מובן כי  אז בני הזוג יהיו פנויים לעסוק בשלום הבית ולא  בוויכוחים או מחלוקות הנוגעים לעתיד הרכוש, הילדים או דמי המזונות.

עם זאת יש להפנים כי בחלק מהמקרים נעשה שימוש לרעה בהסכם שלום בית לחלופין גירושין ואחד מהצדדים אינו מבקש לכונן הסכם זה בתום לב ומתוך רצון לתת הזדמנות נוספת לנישואין, אלא על מנת להשיג ויתורים משמעותיים מהצד השני אשר חפץ במתן הזדמנות נוספת למערכת הזוגית או על מנת להשיג בתקופת שלום הבית יתרונות משפטיים לקראת הליכי הגירושין.

לשיחת ייעוץ דיסקרטית השאירו פרטים ונחזור בהקדם

 

הליכים משפטיים

עריכת הסכם ע"י עורך דין מיומן ומומחה בתחום תסייע לכם להשיג הסכם מקיף ולחסוך לכם משאבים יקרים במקרה שלבסוף תחליטו להתגרש, או אז יהיו הגירושין בהסכמה ולא כחלק מהליכים ארוכים ומייגעים בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני. לא בכל המקרים ניתן להגיע להסכמות עם הצד השני. לעיתים הצד השני מתבצר בעמדתו או שאינו חפץ להגיע להסכם הוגן. ככל שתבחרו לנהל הליכים משפטיים כנגד בן /בת הזוג אני אהיה לצידכם על מנת להשיג את המיטב מההליכים ולהילחם על הזכויות שלכם במסגרת הליך הגירושין.

טרם פתיחת הליכים משפטיים, חשוב להיוועץ בעו"ד שתחום עיסוקו דיני משפחה וגירושין. הבחירה אם לנהל את ההליכים בבית משפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני עשויה להיות משמעותית עבורך והכל בהתאם לנסיבות הספציפיות של המקרה. עורכת דין נועה כהן איפרח כאן כדי לסייע לכם לסיים את פרק הגירושין על הצד הטוב ביותר ולעבור לפרק השני בחייכם.

תוכן עניינים
אולי יעניין אתכם גם...
תמונה של קו
לשיחת ייעוץ דיסקרטית השאירו פרטים ונחזור בהקדם
תמונה של קו
לשיחת ייעוץ ותיאום פגישה
Open chat
היי, הגעתם למשרד עו"ד נועה כהן איפרח, אנא השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.